- Advertisement -spot_img

TAG

policet

Rrahën policët dhe ngritën shtetin në këmbë, gjykata lë…

Gjykata e Kurbinit ka dhënë këtë të premte masën për Gjon, Rudolf dhe Nikolin Fufin. Bëhet me dije se për Rudolfin dhe Gjonin është caktuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img