- Advertisement -spot_img

TAG

policia librazhd

Elbasan/ Policia procedon penalisht administratorin dhe përgjegjësin e gjelbërimit Librazhd për ndotje ambienti

Nga specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, u proçeduan penalisht shtetasit: A.A., 33 vjeç, banues në Tiranë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img