- Advertisement -spot_img

TAG

Porti Durresit

DETAJE TE REJA/ Kapja e 400 kilogramëve kokainë, sekuestrohen mijëra euro, armë, fishekë, dhe …

Mesditën e së hënës në Lipjan janë gjetur dhe sekuestruar 400 kilogramë substanca narkotike, e cila dyshohet të jetë kokainë. Përveç substancave narkotike, janë...

Pamje nga sasia rekord e kokainës e kapur në Lipjan, e sistemuar në 17 kuti (FOTO)

Një sasi rekord kokaine prej 2.2 tonësh, e cila kap vlerën e 6.6 miliardë euro në treg, është kapur në Kosovë ditën e sotme....

Kapet 2.2 ton kokainë, kreu i SPAK: Po peshohet ende

Kreu i SPAK, Arben Kraja ka reaguar  lidhur me kokainën e kapur në Kosovë dhe që kishte përdorur portin e Durrësit si tranzit. Mësohet se...

Sinjal nga DEA, policia po e priste prej 2 muajsh/ Si u zbuluan 400 kg kokainë dhe 2 ngarkesat e tjera që u kapën...

Policia e Kosovës kapi 400 kilogram kokainë në një konteiner me mish që vinte nga Brazili.  Bëhet fjalë për një operacion të kryer nën...

Kokainë në kontenierin me banane nga Ekuadori në Shqipëri! Ja sasia e kapur në port! Në pranga u vu administratori i…

Një sasi prej 49 kilogramë kokaine është sekuestruar në Portin e Durrësit dhe që vinte nga Ekuadori. Sipas policisë lënda narkotike ishte fshehur në...

Projekti i arabëve për portin e Durrësit ka dështuar, ja çfarë ndodhi

Të gjithë mund ta kujtojnë intervistën e Muhamed Veliut të Top Channel me Mohamed El Alabbar të EMAAR Group në dhjetor të vitit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img