- Advertisement -spot_img

TAG

Presdienti i Republikës

LAJM I FUNDIT/ Presidenti Meta paralajmëron konferencë të jashtëzakonshme: Do të prezantojë pyetje shumë të qarta për SPAK

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta i fton të gjithë qytetarët e survejuar dhe trupin diplomatik në Tiranë, në veçanti Misionin Vëzhgues të OSBE-ODIHR,...

Latest news

- Advertisement -spot_img