- Advertisement -spot_img

TAG

president turk

I shoqëruar nga dy helikopterë dhe dhjetëra makina, Erdogan mbërrin në Bosnjë Hercegovinë (Video)

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan ka mbërritur të premten në Sarajevë, i shoqëruar nga gruaja Emine dhe dy ministra. Dy aeroplanë u ulën në Aeroportin...

Latest news

- Advertisement -spot_img