- Advertisement -spot_img

TAG

Presidenti Meta

Presidenti Meta: Midis zotit Balla dhe zotit Bardhi do të doja që të zgjidhja zotin Bardhi

Presidenti Ilir Meta akuzoi sot kreun e grupit parlamentar të PS, Tulant Balla, si njeriun që kontrollon gjithë bizneset dhe tenderat në Elbasan. Në një...

Latest news

- Advertisement -spot_img