- Advertisement -spot_img

TAG

presideti

Shkarkimi i I llir Metës, reagon Taulant Balla: Kemi prova, shkeli Kushtetutën para dhe gjatë fushatës

Nga Kryesia e Kuvendit, kreu i grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka folur rreth shkarkimit të Presidentit Ilir Meta. Numri dy i Partisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img