- Advertisement -spot_img

TAG

Princ William

Pse Kate Middleton ka ndryshuar unazën e fejesës që i përkiste Dianës

Kate Middleton ka bërë një ndryshim  në unazën e saj të fejesës me famë botërore nga Princi William, sipas raporteve të fundit. Dukesha e Kembrixhit,...

Princ William, Kate Middleton dhe djali i tyre në mbështetje të ekipit të Anglisë

Duka e Dukesha e Kembrixh dhe fëmija i tyre i madh, Princi George, janë  në mesin e tifozëve të futbollit për të brohoritur në mbështetje...

Princ William akuzon rëndë Meghan: Ajo dreq gruaje trajton stafin në mënyrë të pamëshirshme

Për disa vjet rrethi i miqve të dy vëllezërve Princ William e Princ Harry kishin parë prishjen graduale të marrëdhënies me tyre por shpresonin...

Latest news

- Advertisement -spot_img