- Advertisement -spot_img

TAG

Princesa Diana

Dilema/ A është intervista e Meghan dhe Harry një goditje më e rëndë për monarkinë, se skandali me princeshën Diana?

Dukesha e Sussex, Meghan Markle, pritet të trondisë themelet e monarkisë, me intervistën e bujshme të dhënë ditën e djeshme për Oprah Winfreyn. Media...

Latest news

- Advertisement -spot_img