- Advertisement -spot_img

TAG

princeshe haya

Zbulohet tradhëtia e Princeshës së Dubait me truprojën. E ‘mbërtheu’ me 1.2 mln paund

Princesha Haya, gruaja e gjashtë dhe më e re e miliarderit Sheik Mohammed Al Maktoum, e ka tradhëtuar sundimtarin për rreth 2 vite. Zbulohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img