- Advertisement -spot_img

TAG

Princi

Aristela refuzon Princin dhe largohet vetëm nga “Përputhen”

Sot është puntata e fundit për “Për’Puthen” rinore, ku do të merren përgjigjet përfundimtare për të gjitha ato ngjarje që kanë mbetur ende pezull! E...

Princi deklarohet për Aristelën në mënyrën më të veçvantë, ajo nuk pranon

Në pjesën e fundit të takimit mes Aristelës dhe Princit, ky i fundit me anë të një surprize është deklaruar për të. Ndërsa po shikonin...

U publikua videoja duke u shoqëruar nga policia, Princi: Telefonova menjëherë Aristelën

Para pak ditësh në media qarkulloi një video, në të cilën konkurrenti i “Për’puthen”, Princi shihej duke u shoqëruar në komisariat. Ai shfaqej i...

Përfundon në pranga konkurrenti i shumëpërfolur i “Për’puthen”

Emisioni më i ndjekur aktualisht “Për’puthen” ka marrë një tjetër rrjedhë nga konkurrenti me emrin Princ. Mbrëmjen e djeshme është publikuar një video në të...

Princi rikthehet përballë Sarës : Je i fëlliqur, më shpifesh

Ngjarja e ndodhur një ditë më parë, ku u përfshinë në debat Princi dhe Sara është sqaruar puntatën e sotme. Sërish debati degradoi në ofendime...

Debat i fortë mes Princit dhe Sarës : Unë nuk kam Maserati,sepse ti këta tipa preferon

Takimi i parë mes Princit dhe Aristelës ndezi debate të mëdha në studion e “Për’puthen”. Gjatë takimit Princi u shpreh se takimi i fundit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img