- Advertisement -spot_img

TAG

probleme shendetsore

Mashtronin të miturit me probleme shëndetsore, arrestohet e reja ,në kërkim dy bashkëpunëtorët e saj

Vijojnë operacionet e njëpasnjëshme për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e krimeve kibernetike. Finalizohet operacioni policor i koduar “KAMELEONËT 2”, në vijim...

Latest news

- Advertisement -spot_img