- Advertisement -spot_img

TAG

projekte

Edi Rama zbulon listën me projektet madhore shqiptaro-turke

Kryeministri i vendit, Edi Rama ndodhet në Turqi për një vizitë dy ditore atje, i shoqëruar nga ministri Ahmetaj, kryebashkiaku Veliaj dhe ministrja Manastirliu. Përmes...

Latest news

- Advertisement -spot_img