- Advertisement -spot_img

TAG

prokuror belge

U ekzekutua dje në makinë: Everest Caka është marrë në pyetje nga një grup prokurorësh që kanë ardhur enkas nga Belgjika në Shqipëri

  Everest Caka, 41 vjeç mbeti i vdekur mbrëmjen e djeshme në Elbasan, si pasojë e një atentati me armë zjarri. Ai ndodhej në makinë...

Vrasja e kapos shqiptar të drogës/ Prokurorët belgë zbarkojnë në Elbasan, marrin dëshmitë e 4 personave

  Prokurorët belgë, të cilët rreth një javë në parë zbarkuan në Elbasan për vrasjen e Arjan Spahiut, kunati i vëllezërve Erjon dhe Indrit Alibej,...

Latest news

- Advertisement -spot_img