- Advertisement -spot_img

TAG

puntore sezonale

Hapet Kapshtica, nga sot Greqia lejon punëtorët sezonalë, kush janë kushtet për të kaluar

  Drejtoria Vendore e Kufirit dhe Migracionit Korçë. Stacioni i Policisë Kufitare Kapshticë: Autoritetet e Policisë Greke, në vijim të masave të marra nga qeveria greke mbi...

Latest news

- Advertisement -spot_img