- Advertisement -spot_img

TAG

Qymyr

Maskuan 860 kg kokainë të zezë si qymyr, arrestohen tre persona

Tre persona janë arrestuar pas kapjes së drogës të maskuar si qymyr në rajonin verior spanjoll të Castilla y León. Policia spanjolle thotë se ka...

Shembet miniera e nxjerrjes së qymyrgurit, 21 minatorë mbeten të bllokuar

Tetë minatorë u shpëtuan dhe 21 të tjerë kanë mbetur të bllokuar në një minierë qymyri që u shemb në rajonin veriperëndimor të Kinës,...

Latest news

- Advertisement -spot_img