- Advertisement -spot_img

TAG

rafineri nafte

Shpërthen rafineria e naftës, humb jetën një person dhe plagosen 5 të tjerë

Së paku një person ka vdekur dhe pesë të tjerë janë plagosur nga një shpërthim në një rafineri të naftës së papërpunuar Petromidia në...

Zjarri gjigand shpërthen në rafinerinë e naftës / Stuhitë e rrufeve ogur i zi

Qiejt mbi një fshat indonezian ishin kthyer sot në një ferr zjarri pas një shpërthimi në një nga rafineritë më të mëdha të naftës...

Latest news

- Advertisement -spot_img