- Advertisement -spot_img

TAG

Rama i pergjigjet Metes

Edi Rama drejtuar Metës: Ti shkallon çdo ditë.

Meta kërkoi që socialistët të bëhen bashkë dhe ta largojnë Ramën, ndërsa ky i fundit sërish i është përgjigjur duke thënë se “çfarë borxhi...

Latest news

- Advertisement -spot_img