- Advertisement -spot_img

TAG

Rangers

Situata e zjarreve në vend, vjen reagimi i Edi Ramës

Kryeministri Edi Rama ka përgëzuar Forcat e Ushtrisë dhe trupat Rangers  për angazhimin e ditëve të fundit në shuarjen e zjarreve në Karaburun dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img