- Advertisement -spot_img

TAG

Rejs Ekmekçiu

Vetëm 7 vjeç/ Njihuni me “Gjeniun” e vogël nga Elbasani, i apasionuar pas teknologjisë bën mrekullira

Eshte vetem 7 vjeç, por prej dy vitesh ka kanalin e tij ne youtube dhe kjo vetem iniciative e tij. I apasionuar pas teknologjise...

Latest news

- Advertisement -spot_img