- Advertisement -spot_img

TAG

revista "Class"

Nga kritikat tek “Spanja” e tij e re, Alban Ramosaj i rrëfen të gjitha

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale....

Latest news

- Advertisement -spot_img