- Advertisement -spot_img

TAG

Rexhep Rapi

I njohur ndryshe si “Kepi”, problematiku i Sukthit arrestohet me armë dhe makinë të blinduar

Policia ka dhënë informacion zyrtar mbi arrestimin e Rexhep Rapit në Sukth. Mësohet se Rapi lëvizte me mjet të blinduar ‘’Benz’’ i cili i...

Latest news

- Advertisement -spot_img