- Advertisement -spot_img

TAG

Rike Roçi

“Bëhesh e famshme nëse kërkon burrë në tv”,Rike Roçi shprehet se nuk do të dalë më në televizionet shqiptare

Ish-konkurrentja e Big Brother, Rike Roçi ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë në Shqipërise dhe pse prej kohësh ajo jeton...

Latest news

- Advertisement -spot_img