- Advertisement -spot_img

TAG

rikthimi ne shkolls

Ministrja Evis Kushi: “Optimiste për rikthimin e maturantëve në shkolla”

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Evis Kushi ka reaguar pozitivisht në rrjetet e saj sociale në lidhje me sugjerimin më të fundit...

Latest news

- Advertisement -spot_img