- Advertisement -spot_img

TAG

Rinian

E refuzon Riniani, Sindi shfaqet përkrah Atdheut plot buzëqeshje

Ditën e sotme pati një takim 4 minutash, mes Rinianit dhe Sindit, pasi kjo e fundit kishte shprehur dëshirën për të pasur një takim...

Latest news

- Advertisement -spot_img