- Advertisement -spot_img

TAG

Riniani

Pas Sindit , ja kush është konkurrenti tjetër që lë pëfundimisht emisionin “Për’puthen”

Pas një mungese prej disa ditësh në emision, Sindi Loci njoftoi ndjekësit e saj se kishte vendosur të largohej pëfundimisht nga emisioni “Për’puthen”. “Mendoj se...

Tensionet vazhdojnë ende/ Antonela çohet të përqafojë Blerimin : Jam i zhgënjyer

Tensioni mes Antonelës dhe Blerimit vijon ende. Pas transmetimit të takimit të tyre, Antonela u ngrit që ta përqafonte në studio, por kjo nuk e...

Ndizet debat i fortë në studio/Riniani dhe Blerimi ‘braktisin’ Antonelën,shkak bëhet Atdheu

Blerimi dhe Riniani kanë vendosur të heqin dorë nga Antonela pas takimit që pati me Atdheun, të cilit i shprehu hapur pëlqimin. Të dy ata...

Latest news

- Advertisement -spot_img