- Advertisement -spot_img

TAG

rinovim patente

Falsifikonin vulat dhe firmat e personelit mjekësor për rinovim patentash, 2 në pranga, në kërkim 26-vjeçarja

  “Finalizohet operacioni policor i koduar “Formulari”. Operacioni i zhvilluar nga Seksioni për Krimin Ekonomik dh Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, në bashkëpunim me...

Latest news

- Advertisement -spot_img