- Advertisement -spot_img

TAG

Romana Vlahuti

Adriatik Llalla: Ambasadorja më erdhi në zyrë dhe më kërkoi arrestimin e Sali Berishës

Në intervistën me Çim Pekën, ish-kryeprokurori Adriatik Llalla bëri deklaratën e fortë, kur tha se ish-ambasadorja e BE, Romana Vlahutin i kishte kërkuar arrestimin...

Latest news

- Advertisement -spot_img