- Advertisement -spot_img

TAG

Roza Lati

Intervistë plot ofendime, Roza Lati e revoltuar ndaj Bieta Sulos

Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan...

Sa kuriozë janë njerëzit për Rozën?! E tregon vetë ajo me shifra

Edhe Roza si gjithë ata që i kanë ca të larta shifrat në ‘Instagram’, i hedh sytë herë pas here tek numrat e shikueshmërisë...

Dajana Shabani rrëfen të vërtetën e largimit nga televizioni

Para disa kohësh, moderatorja Dajana Shabani u largua nga emisioni i mëngjesit në “Ora News”, së bashku me kolegët e saj, Besmir Metanin dhe...

Shqipëria e mbuluar nga dëbora, Roza Lati ‘ngacmon’ fansat duke ekspozuar të pasmet mbi jaht

Vendi ynë sot është mbuluar thuajse i gjithë nga dëbora, kryesisht veriu dhe juglindja e vendit, por dhe Elbasani me Tiranën janë zbardhur nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img