- Advertisement -spot_img

TAG

Rozeta Hajdari

Ndahet nga jeta në moshë të re, nipi i ministres shqiptare

Ministrja e Tregtisë dhe Industrisë në Kosovë, Rozeta Hajdari këtë të shtunë e ka nisur me një humbje të madhe. Përmes një postimi në rrjetin...

Latest news

- Advertisement -spot_img