- Advertisement -spot_img

TAG

Samuel Cassidy

Vrau 8 kolegët e tij, ky është 57-vjeçari që përgjaku hekurudhën

Njeriu që qëlloi dhe vrau 8 persona në një hekurudhë të Santa Clara Valley (VTA) të mërkurën është 57-vjeçari Samuel Cassidy. Sanfrancisco shkruan se Cassidy ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img