- Advertisement -spot_img

TAG

sarand

Policia mbyll lokalin në Sarandë, gjobë pronarit, po ashtu edhe klientëve

Policia e Sarandës ka ndëshkuar dhe proceduar penalisht administratorin e një lokali i cili është kapur duke ushtruar aktivitetin pas orarit të përcaktuar. Ndër të...

Latest news

- Advertisement -spot_img