- Advertisement -spot_img

TAG

Save your tears

Ariana Grande dhe The Weeknd japin performancën spektakolare për ‘iHeart Radio’

Ishte një mbrëmje e paharrueshme ajo e ndarjes së ceremoninsë së çmimeve të ‘iHeart Radio’ dhe një ndër perfomancat më të komentuara ishte ajo...

Latest news

- Advertisement -spot_img