- Advertisement -spot_img

TAG

Saweetie

Dalin pamjet e përleshjes së çiftit më të diskutuar në media

Reperi i njohur amerikan, Quavious Marshall, është parë në kamera duke u përplasur me ish-gruan e tij, Saweetie. Ngjarja ka ndodhur para disa muajsh, para...

Reperi i famshëm tërheq zvarrë ish-të dashurën dhe e përplas atë në ashensor, dalin pamjet

  Një video e incidentit që ndodhi në Hollywood, në të cilën reperi Quavo, një anëtar i grupit të famshëm Migos, tërheq zvarrë ish-të dashurën...

Latest news

- Advertisement -spot_img