- Advertisement -spot_img

TAG

server

Grabitet me armë banesa, autorët marrin dhe serverin e kamerave

Tre persona të armatosur dhe me maska kanë grabitur një shumë të konsiderueshme prej 5 milionë lekësh të vjetër në fshatin Stajkë të bashkisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img