- Advertisement -spot_img

TAG

Servera

Shfuqizohet vendimi për sekuestrimin e serverave, apeli pranon kërkesën e Bushatit dhe Shkullakut

Gjykata e Posacme e Apelit ka pranuar kërkesën e gazetarëve Andi Bushati dhe Armand Shkullaku, duke hequr kështu vendimin për sekuestrimin e serverave të...

Latest news

- Advertisement -spot_img