- Advertisement -spot_img

TAG

shatervan

(Video) Romë: Turistja zhvishet nudo dhe futet të lahet në shatërvan

Temperaturat e larta duket se kanë ndikuar tek qytetarët në një mënyrë aspak të zakontë. Një turiste e cila nuk e përballonte dot vapën e...

Latest news

- Advertisement -spot_img