- Advertisement -spot_img

TAG

SHÇA

Vrasja e Xhuvanit, SHÇBA nis procedimin penal për zv/drejtorët Albert Nushi e Niko Palla

  Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka nisur zyrtarisht procedim penal mbi dy zëvendësdrejtorët e policisë në Elbasan Albert Nushi dhe Niko Palla...

Latest news

- Advertisement -spot_img