- Advertisement -spot_img

TAG

Shëndet peshë

Konsumonte 12 litra pije me gaz në ditë, vdes njeriu më i shëndoshë,i cili peshonte 412 kg

Njeriu më i shëndoshë i Britanisë, i cili peshonte 412 kg, ka vdekur në moshën 52 vjeç, pasi vuante nga vështirësia në frymëmarrje dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img