- Advertisement -spot_img

TAG

shkarkimi Ilir Metes

Vërtetohet paralajmërimi i Presidencës, “Opozita e re” nis pushimet me avion privat

Ashtu siç e kishte paralajmëruar dhe Presidenca, ashtu vërtet ndodhi. Me eurot që opozitarët e rinj siguruan në xhepat e tyre për shkarkimin e presidentit...

Latest news

- Advertisement -spot_img