- Advertisement -spot_img

TAG

shkembim

(Emrat) Arrestohen 3 persona për trafikim armësh gjatë shkëmbimit

Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona për trafikim të armëve të zjarrit dhe mbajtjes së tyre pa leje. Abcnews.al mëson se në pranga kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img