- Advertisement -spot_img

TAG

shpate Zombie

Tre të rinjtë qëllojnë për vdekje me thikë 29-vjeçarin ,përpara një vajze 6-vjeçare

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur ditën e sotme në Londër.3 persona kanë ndjekur 29 vjeçarin Joshua White dhe e kanë qëlluar për vdekje me...

Latest news

- Advertisement -spot_img