- Advertisement -spot_img

TAG

shperthim mine

(Video) Duke filmuar vdekjen e tyre, shpërthimi i minës i merr jetën gazetarëve

Lufta mes Azerbajxhanit dhe forcave armene të pozicionuara në Nagorni Karabakh ka mbaruar prej disa muajsh, megjithatë në zonë ka viktima thuajse çdo ditë....

Latest news

- Advertisement -spot_img