- Advertisement -spot_img

TAG

shqipja

Shqipja nuk e lë çiftin të qetë : Një nga vajzat këtu flirton me Andin edhe pse është me Melisën

Melisa ka qenë e ftuar në rubrikën “Trotuar” në E diell, ku është folur në lidhje me marrëdhënien e saj me Andin dhe mënyrën...

Kë do të zgjidhte Ana si kunatën e saj,Tean apo Shqipen

Ana Lleshi është një nga ish-konkurentet e “Për’puthen” më të komentuara në publik, edhe pas daljes nga emisioni. Ajo i është përgjigjur pyetjes se kë...

Shqipja i sulet Teas: Kush të thoshte bëj…Përplasje e ashpër mes dy ish-konkurrenteve

Dy ish-konkurrentet e Për’puthen, Tea dhe Shqipja u përballën live me njëra-tjetrën pas shumë kohësh. Ato ishin të ftuara në “E diell”, Top Channel. Shqipja...

Shqipja vazhdon me akuzat/ Ana 1 ka gënjyer për historinë e familjes

Ish-konkurrentja e 'Përputhen', Shqipe Hysenaj ishte së fundmi e ftuar në 'Glamour Zone' me Ester Bylykun. Ajo foli si rrallëherë për jetën private, si dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img