- Advertisement -spot_img

TAG

Shtatzëni

Aktorja e njohur e humorit Eliona Pitarka zbulon gjininë e bebit

Aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka është për herë të parë shtatzënë dhe sot ka zbuluar gjininë e bebit. Ajo ka zgjedhur që gjininë...

Latest news

- Advertisement -spot_img