- Advertisement -spot_img

TAG

shtepi bari

Jo vetëm në Angli/ Kultivuan kanabis me vlerë 9.5 mln stërlina, arrestohen shqiptarët në Skoci

Krahas Anglisë grupet kriminale shqiptare, e kanë shtrirë kultivimin e kanabisit nëpër shtëpi edhe në Skoci. Sipas të përditshmes The Sun, publikimi për Skocinë, dy...

LAJM I FUNDIT/ 31-vjeçari i arrestuar në Angli për ”shtëpi bari”, i sekuestrohet pasuria marramendëse

Vijon puna për gjurmimin, identifikimin dhe sekuestrimin e pasurive qe rrjedhin nga aktiviteti kriminal. Finalizohet operacioni policor i koduar “Plantacioni”. -Operacioni i zhvilluar nga...

Arrestohet në Britani ish-ushtaraku shqiptar, u kap në një shtëpi bari

Një ish-ushtrak shqiptar është arrestuar në Britani pasi u kap duke punuar në një shtëpi bari ne Coventry. Bëhet me dije se në pranga ka...

Merret vendimi i 4 autorëve, për vrasjen e rojes shqiptar të shtëpisë së barit

Katër anglezë, autorë të vrasjes së një shqiptari janë dënuar me burgim të përjetshëm. Urim Gjabri, 46-vjeç u gjet i vdekur në shtëpi nga një...

Latest news

- Advertisement -spot_img