- Advertisement -spot_img

TAG

Shtetet e Bashkuara

SHBA i afrohet rekordit/ 100 milionë të vaksinuar kundër covid

Numri i njerëzve të vaksinuar kundër koronavirusit në Shtetet e Bashkuara po i afrohet 100-milionshit. Ishte Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve në SHBA...

Latest news

- Advertisement -spot_img