- Advertisement -spot_img

TAG

Silva Heijneman

Festoi ditëlindjen me ish-burrin dhe të shoqin, Silva Heijneman: Dashuria për ish-in s’ mbaron!

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Silva Heijneman, e cila përmes një lidhje Skype nga jugu sqaroi se ç’ndodhi...

Latest news

- Advertisement -spot_img