- Advertisement -spot_img

TAG

sindi melisa perputhen

“Do bëj s.ks me kë e ndjej e jo si ti që e bën për një kafe”/ Deklarata e Sindit shkakton polemika, Melisa largohet...

Biseda me tone të larta mes Sindit dhe Melisës detyroi këtë të fundit të largohet nga studio. Melisa i kujtoi një pyetje...

Latest news

- Advertisement -spot_img