- Advertisement -spot_img

TAG

Situata serioze

Situata serioze nga Covid-19 në Kosovë/ Rritet numri i viktimave dhe i të infektuarve

Tetë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.   Rastet e vdekjes janë nga komunat: Ferizaj 3 raste (86, 77,...

Latest news

- Advertisement -spot_img